Pamparix collies

Statistics


Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Our History


Estonian first papillon


EST Ch Sontinis Topaz-Papu b/w male
Father: Pierosas Nitro Mother: Carovers Unni. Imp Sweden    


Est  V Ch Arzillo Star Connection-Tähti tric bitch
Father:INT& SFCh V-91 Silenzio`s Manolito Mother:
Mangos  Golden Norvegian Girl Breeder: T.Pakarinen Finland

Connection New Future- Kaija s/w bitch
Father: SF&DK&EST&KLB Ch MV-94  Pepstar`s Kuno of Unique Mother:
SF Ch Tusa-Lusas Merzedes
Breeder: V. Toivanen FinlandSF& EST&LV&LTU&BALT&INT Ch  BALT W-99 Connection Sweet So Sasis-Veera-Nipsu
Father:INT & FIN & S & N & DANISH & IT Ch
Connection Madison Avenue  Mother: Sasis Alfa-Beeta
Breeder V. Toivanen. Finland

Sexywoman- Helena s/w bitch
Father:SF & LV Ch
Connection Rustic Journey Mother: S & SF Ch Connection Tell the World
Breeder:  Romanelli Pasquale. ItalySF EST Ch Eur JW Connection Coronation Card-Tuffe s/w male
Father: INT&SF&DKCh V-90 MV-91
Pierosas Beelsebub Mother: A´Canockwills Ashjaydee
Breeder: V.Toivanen Finland

Phalene
INT & BALT & LTU &EST & LV & BLR  & FIN & UKR& RUS & RKF CH EST&BALT&FIN- W 2000 & EST&BALT& FIN &Nord W-2001 
Butterfly In the Night  
 

Stud dogs for show and breeding useFIN&LTU&LV&EST&BALT&RUS&RKF Ch Queen Bless JP Romanee-Conti 'Peter' tric  male
Father:Ch
Lamonia's Nicklas Mother: Ch Silenzio's Silky-Rubin
Breeder: Chie Ejima Japan. Owner: V.Toivanen. Finland. Peter lives now in USA  


SF&EST&LV&BLR&UKR&BRAZ&INT&PanAM&BRAZGrand Ch BALT W-2000 Connection Getting Serious-Solo s/w male
Father: INT&AM&CAN&FIN&IT&S&EST Ch
Joco`s Tuinluv Connection Mother: SF Ch Tusa-Lusas Mercedez
Breeder: V. Toivanen Finland. Solo lives now in Brazil
 

Meie papillonidest

Olen papillonikasvataja 1994. aastast. Tõu valisin  välja kirjanduse põhjal, kuid alles  4-5 aasta pärast õnnestus saada esimene papillon. Olen käinud  tõuga tutvumas  Rootsis, Soomes, Luxemburgis, Itaalias, Portugalis  jm. ka Cruftsi näitusel Inglismaal. 
Meie esimene koer oli 1978. aastal ostetud collie. Olen collie, shetlandi lambakoera, shih-tzu , papilloni ja phalene FCI  tõukohtunik. Peale papilloni olen tegelenud uue tõu tutvustamisega ka kui üks pärsia kasside maaletooja 1989.a.  ja  esimene hiina harjaskoer on Eesti Kennel Liidus registreeritud minu poolt. Olen lõpetanud  Eesti Põllumajanduse Akadeemia zooinseneri erialal.
 Eesti esimene papillon oli 1993. aastal Rootsist toodud  Est V Ch Sontinis Topaz (Pierosas Nitro-Carovers Unni), valge-mustaga isane. Mina ostsin ta 10 kuuselt Eestis. Topaz on andnud häid järglasi ja olnud mitu korda BOB, 2X CACIB ja 1xRes-CACIB.
 Samal ajal, kui saime Topazi, tutvusin Soome parima papillonikasvataja Vesa Toivaneniga, kes oli meie Tallinna sügisnäitusel Multich Pepstar´s Kuno of Unique´ga. 1995. aastal saime Vesa  abiga kolmevärvilise emase Est V Ch Arzillo Star Connectioni  ehk Tähti ( INT& SFCh V-91 Silenzio`s Manolito - Mangos  Golden Norvegian Girl). Tähtist kasvas väga elegantne ja kaunis leedi, tal oli mitmeid BOB võite ja 2 CACIB-it.  Tema kaunis tütar Est W-98 Pamparix Charmant Blanche,  sai 2000.a  kevadel EST & RUS TSEMPIONIKS.
Kõigis papilloni- tegemistes on olnud meile hindamatu abi  Vesa Toivanenist  (Connection). Ta on mind kutsunud näitustele, varustanud kirjandusega, jaganud kogemusi ning innustanud oma lahke meele ja optimismiga. Connection kennelist on täiskasvanud koertena toodud meile isane valge-punanasega  SFCh &EstCh EUR JW Connection Coronation Card ( INT&SF&DK Ch V-90 MV-91 Pierosas Beelsebub - A´Canockwills Ashjaydee) ja valge- soobel emane Connection New Future- Kaija ( SF&DK&EST&KLB Ch, MV-94 Pepstar`s Kuno of Unique- SF Ch Tusa-Lusas Merzedes). Kaijal oli Soomes kaks pesakonda, neis mõlemas on rootsi-soome tsempion. Koju jäi tema tütar Est Ch Pamparix Charmant Coquette
 Meie esimesest papilloni pesakonnast elab Soomes  isane SF Ch Pamparix Charmant Aramis ( Est Ch Sontinis Topaz- Est Ch Arzillo Star Connection), kellel on Soomes palju järglasi..
 1999. aasta kevadel saabus meie perre valge-punasega emane SF Ch Connection Sweet So Sasis, - Nipsu-Soome parim kutsikas 97. aastal. Samal suvel  tuli ta  Est&LTU&LV&BALT&INT tsempioniks ja Balti Võitjaks  99. Nipsu on suurepärane, väga ilus ilmega näitusekoer.
Meie esimene phalene oli isane  INT & BALT & LTU &EST & LV & BLR  & FIN & UKR& RUS & RKF CH EST&BALT&FIN- W 2000 & EST&BALT& FIN &Nord W-2001 Butterfly In the Night sündis Itaalias. Milaano Maailmanäitusel 24.07.2000 Itaalias võitis Kenny noorema vanusegrupi ja tuli III Parimaks isaseks. 2.-3.12.2000 toimunud Soome Võitja näitusel sai Kenny Tõuvõitjaks ja Soome tsempioniks! 2001.a. Portugali Maailmanäitusel tuli Kenny II parimaks isaseks-  Res CAC, Res CACIB. Suurel Põhjamaade Võitjanäitusel-01 oli Kenny tõuvõitja. 2001.a. tuli Kenny  juba teist aastat järjest Soome Võitjaks. 2001 aastal oli Kenny Eesti Edukaim Näitusekoer.
Läti  esimeseks papilloniks sai Pamparix  Charmant Blanchi ja  Connection  Coronation Cardi poeg, kes müüdi sinna  1999. aasta sügisel. 
Samast pesakonnast osteti Anthony Hollandisse. See koer on muutunud legendiks. Tema võite ja tiitleid ei jõuaks lugeda. Aga isegi 2012 aastal oli Antoni WW V12. Omaniku kodulehel on mainitud sellised võidud.. Multi BIS,Multi BISS,Multi Champion,CW00,CW02,CW04,CW05,CW06,CW09,CW09,CW10,CW11,JW,W01,W03,W04,W05,VWW11,VEUW11. 
Tema õde ALICIA on  EST V  CH.
Itaalia reisilt sai kaasa toodud 2 aastane emane papillon Sexywoman ehk Helena ( SF&LV Ch Connection Rustic Journey - S&SF Ch Connection Tell the World). Helena on sündinud  Romanelli PASQUALE  kennelis nagu ka Kenny ja maailma võidukaim phalene APPLEPIE. 
2000. a. oli meie kennelis Eestis "näituse-turneel"  papillon  SF CH Connection Getting Serious ehk Solo. Meil sai ta tiitlid EST-LÄTI-VALGEVENE-UKRAINA  CH&BALT W-00. Solo on nüüd Brasiilias ja saanud BRASIILIA-PAN AMEERIKA CH, rühmavõitja ja  BEST IN SHOW -3. Solo ja Pamparix Charmant Blanche  phalenest poeg võitis mitmeid tiitleid Soomes ninh oli Maailmavõitja.
2001. a. suvest oli meie kennelis  "näituse-turneel" papillon FIN CH  Queen Bless Romanee-Conti 'Peter' (Ch Lamonia's Nicklas - Ch Silenzio's Silky-Rubin). Kasvataja Chie Ejima, Queen Bless, Jaapan . Tänaseks on tal INT & FIN & LTU& LV& EST& BALT & RUS & RKF Ch  tiitlid. 
Tema pojad RUS&LIT&MOLDOVA Ch Pamparix Charmant Jean on saavutanud 2003 a. rühmavõite, omanik  I & I. Mihailov kennel Bel Fiet Venemaa ning meie kasvanduses elav Pamparix Charmant Jaques oli 26/27.10.02 Eesti Int Showl Tallinnas TP Junior, sai JUN Serti. Mõlema ema on meie AmyPamparix. Samal näitusel sai meie Pamparix Charmant Deesse oma II  CAC ning oli teist korda TP CACIB `Dessee` isa on Tuffe` ja ema `Tähti.
CH Pamparix Charmant Katrin Bell Fiet (Multi Ch Multi W Butterfly In the Night x EST CH Pamparix Charmant Coquette), (om I&I Mihailov) saavutused 2003 aastal: Rus CAC 2 X, Parim emane, Palanga-03 TP . Kati on Est& Moldova& Rus Ch
04.09.04 Vasalemma näitusel oli papillon Pamparix Charmant Gerald Parim isane, Est Sert,  Tõu võitja, II rühmas (Ch Butterfly in the Night x SF& EST&LV&LTU&BALT&INT CH  BALT W-99 Connection Sweet So Sasis).
Meie kasvatatud või meie isaste kutsikad elavad :
Eestis, Soomes, Lätis, Leedus, Hollandis, Venemaal, Itaalias, Koreas ja Ameerika Ühendriikides.
Helle Viitkar
Pamparix papillonid

Login form

Search

Calendar

«  June 2024  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Site friends

  • Create your own site